Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności II Kongres ASI Polska

II Kongres ASI Polska

PlakatASI-300Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie,

Stowarzyszenie ASI Polska ma zaszczyt zaprosić na II Kongres ASI Polska, który odbędzie się w Zawierciu 8-11 grudnia 2011r. Hasło tegorocznego spotkania brzmi „Rozkoszuj się Panem”.

Chcemy pokazać doskonałą miłość Pana Boga i doskonałość jego dzieł. Zachęcić do dostrzegania i poznawania cudownego geniuszu Bożego stworzenia, do osobistego poznawania Pana Boga, a także do oddawania Panu Bogu chwały w myśl słów z Obj. 14,7 „Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód”.

Kim był Bóg Jakuba, Mojżesza i Micheasza? W jaki sposób patriarchowie i prorocy doświadczali Boga, i jak historia ich życia pomoże Tobie „Rozkoszować się Panem”. Prof. Jiri Moskala pokaże świeże i praktycznie zrozumienie tematu, z dużą ilością Słowa Bożego.

Dowiesz się, jaki powinien być „Prawdziwy przywódca oddany Bogu”, „Jakie jest Twoje miejsce w służbie dla Pana?”,  „Jak założyć Kluby Zdrowia?” i „Jak zorganizować koncert z powodzeniem?”.  W sobotę po obiedzie planowane jest wyjście misyjne, a całe spotkanie uświetni występ zespołu EMAUS z Białegostoku.

II Kongres ASI Polska to również miejsce, w którym możemy się przyczynić do rozwoju dzieła Bożego ofiarowując swoje środki na projekty misyjne.

Zapraszamy wyznawców z całego kraju a szczególnie zapraszamy pobliskie zbory do uczestnictwa w sobotnim nabożeństwie i programie popołudniowym. Przybądźcie licznie, pragniemy byście również i wy mogli być częścią tego szczególnego wydarzenia.

Nie zwlekaj, już dziś zgłoś swoje uczestnictwo. Możesz to uczynić telefonicznie 792 742 790 lub elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Na naszej stronie znajdziesz również więcej informacji na temat mówcy, wykładów i warsztatów (www.asi.org.pl).

ASI promuje styl życia, w którym Jezus zajmuje centralne miejsce w każdej dziedzinie życia.

Członkowie Stowarzyszenia poszukują sposobów dzielenia się miłością Bożą w ich własnym środowisku z tysiącami ludzi, z którymi mają kontakt przez prowadzoną działalność - stąd motto: "Dzieląc się Chrystusem w miejscu pracy".

Z życzeniami Bożych Błogosławieństw

Przewodniczący ASI Polska

Paweł Skrzypczak