Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Wczasy zdrowotne w Ośrodku Zdrowego Stylu Życia w oparciu o 8 zasad zdrowia i dietę warzywno-owocową lub pełnowartościową wegetariańską.

Wczasy zdrowotne w Ośrodku Zdrowego Stylu Życia w oparciu o 8 zasad zdrowia i dietę warzywno-owocową lub pełnowartościową wegetariańską.

wczasy600

W zachodniej części Pojezierza Mazurskiego, w pobliżu Małdyt we wsi Sople, znajduje się XlX-wieczny Dworek - dawna posiadłość ziemiańskiej rodziny Kahle. Kameralny dwór, otoczony pięknym, zabytkowym parkiem, posiada 25 przytulnie i komfortowo wyposażonych 1, 2 i 3- osobowych pokoi z łazienkami i TV. Część z nich jest umeblowana starymi, oryginalnymi meblami.

Nasi goście korzystać mogą z bieżni, rowerów stacjonarnych, sprzętu fitness, rowerów, sprzętu wodnego, sali bilardowej, tenisa stołowego oraz innych.

 Oferujemy:

◦ gabinet światło i muzykoterapii
◦ gabinet kosmetyczny
◦ materac masujący
◦ rowery - przejażdżki zorganizowane i indywidualne
◦ kijki nordic - walking (instruktaż)
◦ zamknięty parking
◦ bezprzewodowy dostępu do internetu

Miłośnicy jazdy konnej mogą znakomicie spędzić czas w oddalonej o 2 km znanej stadniny koni w Plękitach.
Bardzo blisko stąd do jeziora Ruda Woda (900 m) i do jednego z najciekawszych szlaków wodnych Europy - Kanału Ostródzko-Elbląskiego. Niedaleko także do Gdańska, Malborka, Fromborka, Olsztyna i Pól Grunwaldzkich ...

Pobierz ulotkę

Czytaj więcej...