Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Biuletyn ASI Polska

Biuletyn ASI Polska

ASI-III-Kongres-plakat-3Szybko mija kolejny, trzeci już rok działalności ASI Polska. Wszechmogącemu Panu Bogu pragniemy dziękować za dowody Jego miłości, za wsparcie, za istnienie i rozwój stowarzyszenia, które dzięki Bożej łasce z radością wspiera projekty misyjne w Polsce.

W minionym okresie wsparliśmy finansowo już osiemnaście projektów, a cztery z nich są jeszcze w trakcie finansowania. Łączna wartość środków, jakie zostały przekazane do 31.08.2012 roku to kwota 280 998 zł. W tym miejscu pragnę gorąco podziękować wszystkim ofiarodawcom, którzy swoimi darami finansowymi wsparli różne działania misyjne, krzewiące miłość Bożą do człowieka i dające szansę ratunku dla zabłąkanej ludzkości.

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że podczas II Kongresu w Zawierciu dosłownie ROZKOSZOWALIŚMY się Panem Bogiem i Jego geniuszem twórczym. Jednak szybkimi krokami zbliża się kolejny, już III Kongres ASI Polska, tym razem w Poznaniu. Mottem tego spotkania jest „PRAWO MIŁOŚCI". Pragniemy zachwycić się i rozkoszować Bożą miłością objawioną w Jego prawie, które nie jest nam dane po to, by nas ograniczać, ale po to, by nas chronić. Prawo to objawia Boży charakter, Bożą miłość do stworzonych przez siebie istot. Głównym mówcą będzie Frank Fournier, misjonarz, a obecnie przewodniczący ASI w Stanach Zjednoczonych. Będą sprawozdania z realizowanych projektów misyjnych, niesamowite doświadczenia, koncert zespołu „Fileo", będą pieśni uwielbienia dla Prawodawcy, a także niespodzianka w czwartek....

  CZYTAJ BIULETYN! 

  INFORMACJE O KONGRESIE...

WIĘCEJ: www.asi.org.pl