Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Koncert "Śpiewajmy Panu"

Koncert "Śpiewajmy Panu"

img_8779-50Mamy wiele okazji by dziękować Bogu za istnienie, za Jego pomoc za zbawienie i za każdy dar jaki otrzymujemy od Niego, Łaskawego Boga. Jedną z form dziękczynienia jest śpiew, i właśnie przez śpiew chcemy opowiadać o naszym cudownym Stworzycielu.

Zespół Komplet, Genezaret, oraz grupa ze Skoczowa połączyły siły aby przygotować niezwykły koncert, pełen poruszających pieśni. To miało być niepowtarzalne wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy w Polsce wprowadziliśmy amerykańską wersję programu „Family Reunion", gdzie zarówno zespoły jak i widownia śpiewają razem.

Ten koncert to efekt pracy zespołowej i przede wszystkim Bożego prowadzenia, o które prosiliśmy i które odczuwaliśmy podczas organizowania i w czasie koncertu. To praca ok. 66 osób: Asi – pomysłodawczyni i organizatorki, zespołów: z Jaworza, Pszczyny i Skoczowa, solistów i dzieci, zespołu grającego na: pianinie, flecie, gitarach, kontrabasie, trąbce i mandolinie, chłopaków od nagłośnienia i innych, zaangażowanych w ten koncert.

Pierwszy koncert już za nami. Jeśli masz pomysł na wykorzystanie tego koncertu, zorganizowanie go w twoim mieście, skontaktuj się z nami.

spiewajmypanu.wordpress.com