Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Zaproszenie na Zjazd Seniorów

Zaproszenie na Zjazd Seniorów

Zjazd_seniorw_300Często mówimy o tym, że młodzież dokończy dzieła na tej ziemi. Jednak młodzi, bez starszych, którzy mają bogate doświadczenia, nie są w stanie sprostać temu zadaniu. Młodzi ludzie, pełni energii i zapału potrzebują rad, mądrości i doświadczeń starszych, dla których jest szczególne miejsce w Bożych planach.

Posłuchajcie pięknych słów Psalmu 71, wersety 17 i 18: „Boże uczyłeś mnie od młodości mojej, a ja aż dotąd oznajmiam cudowne sprawy Twoje. Toteż i do starości, gdy już siwy będę, nie opuszczaj mnie Boże, aż opowiem o ramieniu Twoim temu pokoleniu, a wszystkim następnym o potędze Twojej!”. Bóg chce, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł Jemu służyć i opowiadać innym o Jego cudownych sprawach i potędze.

Pragniemy zaprosić Was drodzy na Ogólnopolski Zjazd Seniorów, który ma na celu zjednoczenie się w modlitwach, wymianę myśli i doświadczeń na temat tego jak możemy służyć naszemu Panu i wpierać młodzież w ich służbie. Zapraszamy wszystkich POWYŻEJ 50 roku życia.

W programie przywidujemy czas na integrację i wymianę doświadczeń, wspólną aktywność oraz bogaty pokarm duchowy. Nie zabraknie również warsztatów i wykładów, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

KIEDY: 3-5 maja 2013
GDZIE: Płock, ul. Brzoskwiniowa 62
KOSZT: 40 zł od osoby (w tym wyżywienie wegetariańskie)
NOCLEG: Należy zabrać ze sobą śpiwór
ZGŁOSZENIA:  Obowiązkowe! (nr tel. niżej)
INFORMACJE: Do 1 maja (środa) – Telefon: 604 062 778

UWAGA!!!
Bezpośrednio po zjeździe odbędzie się szkolenie dla seniorów, organizowane przez Misyjne Centrum Szkoleniowe. Szkolenie będzie poszerzeniem tematów poruszanych na zjeździe, jednak główne zagadnienie, to szeroko pojęta misja, którą możemy wykorzystać w swoim codziennym życiu.

Kurs jest bezpłatny i będzie trwał od 5 do 12 maja.

Informacje i zapisy: 604 062 778

Serdecznie zapraszamy!

Krzysztof Roszkowski,
Alicja Bylina

Zobacz plakat!