Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Majówka w Gdańsku

Majówka w Gdańsku

Majwka_gdask_plakat_300  Serdecznie zapraszamy na: "Majówkę nad morzem", która odbędzie się w dniach od 1 do 5 maja 2013 roku w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Gdańsku.

Hasło zjazdu:

"Powołani, ożywieni, niepokonani"

Ap. Paweł mówiąc o naszych życiowych doświadczeniach zwrócił uwagę na niezłomność i potęgę wiary, która charakteryzuje oddanych wyznawców, tę wyjątkową postawę wyraził w następujących słowach:

„Zewsząd uciskani, nie jesteśmy jednak pognębieni, zakłopotani, ale nie zrozpaczeni, prześladowani, ale nie opuszczeni, powaleni, ale nie pokonani" (2 Kor.4.8-9)

Po dwuletniej przerwie powracamy do naszych "majówkowych spotkań nad morzem", tym razem przeniesiemy się do Gdańska. Chcemy wielbić Boga za Jego powołanie, ożywienie i za zwycięstwo, które nam daje w Jezusie Chrystusie. Naszym mówcą będzie znany ze zjazdów i spotkań młodzieżowych pastor Zbigniew Makarewicz.

INFORMACJE O ZJEŹDZIE

Termin: 1-5 maja 2013

Miejsce: Kościół Adwentystów D.S. w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 21

Główny mówca: pastor Zbigniew Makarewicz (Warszawa)

Nocleg: Szkoła Podstawowa nr 45 Gdańsk, ul. Matki Polki 3A (potrzebny własny śpiwór i materac)

Wyżywienie: zapewniamy wyżywienie od kolacji w środę do obiadu w niedzielę

Opłata Rejestracyjna: 45 zł (opłata ta obejmuje nocleg w szkole, pełne wyżywienie oraz przejazd autokarem podczas wycieczki do Malborka lub na spływ kajakowy)

Atrakcje: dwa koncerty wieczorne, trzy tematyczne bloki warsztatowe, nocne zwiedzanie gdańskiej starówki z przewodnikiem, wycieczka do Malborka lub spływ kajakowy (do wyboru).

Aby wziąć udział w zjeździe koniecznie zarejestruj się pod adresem: http://www.gdansk.adwentysci.org/index.php/rejestracja

KONIECZNIE ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ DO 21 KWIETNIA!!!

Śpiesz się, ilość miejsc jest ograniczona!

Kontakt z organizatorem: pastor Mariusz Adamczyk, tel. 600 312 047, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji: www.gdansk.adwentysci.org