Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Kamp - 2013

image001-250

Młodzi Przyjaciele! Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Z wielka radością pragnę zaprosić Was na Kamp w Zatoniu, który w tym roku odbędzie się od 3-13 lipca. Pozostało nam jeszcze trzy miesiące intensywnych przygotowań oraz modlitw w intencji zbliżającego się duchowego wydarzenia w życiu naszego Kościoła. Proszę, odłóżcie różne swoje obowiązki, jeśli tylko jest to możliwe, i przeznaczcie ten czas na odnowienie i wzmocnienie naszej społeczności z Bogiem. Wybierzcie się całymi rodzinami, zaproście swoich przyjaciół i znajomych. Program jest przygotowywany tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Zostali zaproszeni szczególni goście.

Janos Kovacs-Biro, którego gościliśmy na tegorocznej Hosannie, wielu z nas wyjechało z Częstochowy zachęconych tak wspaniałym i konkretnym poselstwem, wierzę, że podobne doświadczenie przeżyjemy również na Kampie. Będziemy gościć również małżeństwo J.&C.Sanches z interesującym programem. Nie zabraknie również naszych krajowych znakomitych mówców i prelegentów. Ponadto pracujemy nad programem, który zaspokoi duchowe potrzeby dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Myślimy o każdym z Was, bez względu na wiek. Chcemy przede wszystkim spotkać się z naszym Panem i wielbić naszego Boga. Wierzę, że tym razem uczynimy to już w nowym namiocie, pracę w tym kierunku są mocno zaawansowane. Podczas naszego spotkania będą mieć miejsce nabożeństwa modlitewne, wykłady gości zagranicznych, seminaria, prelekcje, zajęcia dla dzieci, warsztaty artystyczne i teatralne, rozgrywki sportowe, zajęcia z Pathfindersami. Zostanie zorganizo-wany chór Kampowy, przeprowadzimy Market Day, rozrywki i zabawy grupowe nad Jeziorem Lubie. Nie zabraknie również tradycyjnego punktu programu, czyli konkursu trzech diecezji. Będą, jak każdego roku, wyjścia misyjne, prace dobroczynne w lokalnej społeczności, spotkania dla osób poszukujących przyjaźni, zamierzamy przeprowadzić uroczystość Chrztu Świętego, która odbędzie się w sobotę 13 lipca. Do niniejszego okólnika dołączony zostanie również wykaz cen tegorocznego Kampu. Szczegóły dotyczące programu oraz pozostałe informacje o Kampie znajdziecie na stronach internetowych: www.mlodzi.adwent.pl; www.adwent.pl; www.zaufanie.pl; www.maranatha.pl; www.adwentysci.org.pl.

Wasze propozycje dotyczące programu Kampu kierujcie na mój adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 721-297-709.

Życzę wielu błogosławieństw Bożych i do zobaczenia na Kampie.

pastor Wasyl Bostan, Sekretariat Kościoła ds. Młodzieży

  Kamp Zatonie 2013 - pobierz cennik