Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Dzień Rodziny Chrześcijańskiej 2013

Dzień Rodziny Chrześcijańskiej 2013

droga-do-kanaananu_300Drodzy Rodzice i Dzieci!!!

Kolejny raz zapraszamy najmłodszych na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Rodziny Chrześcijańskiej – 25 maja Diecezjalny Zjazd w Podkowie Leśnej. Tym razem będziemy towarzyszyć narodowi Izraelskiemu w ich pełnej cudów podróży z Egiptu do Kanaanu.

Posłuchamy opowieści Mojżesza, Aarona i Miriam, przejdziemy przez Morze Czerwone, zbierzemy mannę oraz zwiedzimy Namiot Zgromadzenia, czyli świątynię izraelską. Planujemy, aby ten dzień był pełen atrakcji takich jak: wyjątkowe, rodzinne nabożeństwo, konkursy, zagadki oraz ognisko. Żeby jeszcze lepiej poczuć atmosferę tamtych czasów przeczytajcie wcześniej historie Mojżesza i narodu izraelskiego. Przygotujcie też stroje z tamtych czasów.

Zapewniamy dobry, duchowy czas w miłej atmosferze i scenerii. Zabierzcie Wasze rodziny, a może również dzieci z sąsiedztwa! Wierzymy, że wspólnie spędzone chwile będą niezapomnianą przygodą, inspiracją do kolejnych spotkań i duchową zachętą do bliższych relacji z Jezusem. Zapewniamy darmowy obiad, a na wieczorne ognisko zabierzcie coś z sobą.

Zainteresowane rodziny prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa do 22 maja na stronie internetowej

www.mlodzi.adwent.pl/dziendziecka2013

pastor Marek Micyk

Sekretariat Dzieci i Młodzieży Diecezji Wschodniej

  Pobierz plakat (pdf)