Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Zaproszenie na program "Sięgnij po życie" w Giżycku

Zaproszenie na program "Sięgnij po życie" w Giżycku

Życie to najcudowniejszy dar. Jak z niego korzystać? Na czym polega jego sens? Zapraszamy na cykl namiotowych spotkań poruszających zagadnienia zdrowia, rodziny i wartości moralnych.

MIEJSCE: Giżycko, 4-10 sierpnia 2013, skwer obok kina „Fala”.

EXPO ZDROWIE (niedziela-piątek godz. 10.30-12.30) Szereg stanowisk konsultacyjnych dostarczających uczestnikom podstawowych informacji na temat ich zdrowia i czynników mających na nie wpływ.

SZKOŁA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA (niedziela-piątek, godz. 13.00-14.00) Cykl wykładów omawiających wybrane zasady zdrowia, uzupełniających informacje podane w programie Expo Zdrowie.

KURACJA «RZUCAM PALENIE» (niedziela-piątek, godz. 16.00-17.00) Znana terapia antynikotynowa, dzięki której miliony ludzi na całym świecie skutecznie uwolniło się od nałogu palenia tytoniu.

PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE W RODZINIE (niedziela-piątek, godz. 17.30-18.30) Program dedykowany małżeństwom przeżywającym trudne chwile, pragnącym coś zmienić lub naprawić w swoim związku oraz osobom samotnym myślącym o założeniu rodziny.

SIĘGNIJ PO ŻYCIE (niedziela-sobota, godz. 19.00-20.30) Seria rozważań na temat elementarnych zasad szczęśliwego życia. Co jest największą potrzebą każdego człowieka? Jak nadać swojemu życiu sens? Dlaczego tak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem? Gdzie można znaleźć źródło wewnętrznego pokoju? Dlaczego powinniśmy przebaczać sobie i innym? Czy można stawić czoła cierpieniu i śmierci? Dlaczego warto zainwestować w nadzieję?

 

Siegnij_po_zycie_-_PLAKAT_B3_wersja_finalna-660