Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Międzynarodowy Kongres Misyjny

Międzynarodowy Kongres Misyjny


MIĘDZYNARODOWY KONGRES MISYJNY

Przygotujcie drogę Pańską (Iz 40,3)

Chrzanów, 31.10-3.11.2013 


Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie,

serdecznie dziękujemy za Wasz udział w tegorocznych wydarzeniach misyjnych. Dziękujemy również tym, którzy wspierali Boże dzieło modlitwą i darami. Jesteśmy wdzięczni przede wszystkim Bogu, za to, czego dokonał i w czym mogliśmy z największą radością uczestniczyć.

Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was na V Kongres Misyjny, który tym razem będzie miał wymiar międzynarodowy i jak zawsze będzie czasem dziękczynienia i podsumowania pracy wykonanej w mijającym roku. Podczas Kongresu będzie czas na wymianę doświadczeń i dzielenie się pomysłami na dalsze działania. Prowadzone będą różnego rodzaju szkolenia i warsztaty, w myśl słów siostry White, by „organizując zjazdy, słudzy Boży wykorzystali ten wspólny pobyt, aby przedstawić naszemu ludowi praktyczne metody przedstawiania zbawczych prawd trzeciego poselstwa anielskiego…”. Odbędą się również oddzielne, inspirujące programy dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych doświadczyć Boga, który jest żywy i działa!

 

GDZIE: Chrzanów

KIEDY: 31.10-3.11.2013

661 747 156, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.gm3a.org

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 16.10.2013 r.

KOSZT: 100 zł (w tym nocleg i wyżywienie)

Jest możliwość uzyskania zniżki, bądź zwolnienia z opłaty dla osób, które tego potrzebują. Prosimy o indywidualny kontakt.

 

UWAGA!!!

Bezpośrednio po kongresie odbędzie się szkolenie dla aktywistów zborowych, organizowane przez Misyjne Centrum Szkoleniowe w Płocku.

Kurs jest bezpłatny i będzie trwał tydzień, od 3 do 10 listopada.

Informacje i zapisy: 661 747 156

Zapraszamy każdego, kto pragnie rozwoju swojego zboru i chce mu służyć.

 

 

Do zobaczenia w Chrzanowie!

Alicja Bylina

 

Grupa Misyjna „Trzej Aniołowie"


plakat_GM3A_niebieski_1