Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Okólnik dotyczący projektu LIFECONNECT

Okólnik dotyczący projektu LIFECONNECT

 

connect300Drogie Siostry i Bracia!

Za tydzień kolejne odcinki programu „Connect to escape" które będziecie mogli śledzić na żywo w internecie.

Kwietniowy program przyniósł nam wyjątkową liczbę widzów; w trakcie całego weekendu (25-27 kwietnia) na stronie programu było ponad 2 990 wizyt! Przygotowany materiał wideo z programów został umieszczony na kanale ORTV Głos Nadziei w serwisie YouTube i do dzisiaj wszystkie odcinki mają już prawie tysiąc wyświetleń. To wspaniałe, że dzięki internetowi możemy docierać do tak szerokiego grona odbiorców!

Przypomnę, że program "Connect to Escape" to część misji realizowanej przez internet w ramach projektu LIFEconnect. Od początku marca co weekend, z jednego z krajów Europy nadawany jest w internecie podobny program. Założeniem projektu jest trafić z ewangelią do postmodernistycznego środowiska właśnie przez kanał internetowy. Majowe spotkanie jest drugą serią w tym roku. W drugiej połowie roku czekają nas jeszcze dwa spotkania.

W trakcie majowych programów poruszymy następujące tematy:

23.05 - Piątek / 19:00 / Zdrada – można wybaczyć?
24.05 - Sobota / 19:00 / Proroctwa czy przepowiednie?
25.05 - Niedziela / 19:00 / Radość z życia

Transmisję będzie można obejrzeć na stronach:

  www.lcstream.com
  www.lifeconnect.pl
  www.nadzieja.tv
  www.hopechannel.pl

Zachęcam Was do tego abyście stali się częścią tej misji. Na czas transmisji możecie zaprosić swoich znajomych (którzy nie są chętni do przyjścia do kościoła na inne programy ewangelizacyjne) do domu i wspólnie obejrzeć program. Możecie także zorganizować spotkania w swoich zborach!

  Zobacz plakat!