Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Lekcje Hope Channel

Lekcje Hope Channel

derek250Drodzy Uczestnicy Szkoły Sobotniej!

Ogromnie cieszę się, że korzystacie z możliwości poznawania Pisma Świętego poprzez uczestniczenie w Szkole Sobotniej. Wierzę, że studium Biblii, podręcznika „Lekcje biblijne" oraz udział w dyskusji w klasach Szkoły Sobotniej przybliżają Was do Boga, wzmacniają wiarę i wspólnotę z innymi wierzącymi.

Dzisiaj chciałbym zaproponować Wam kolejną formę poznawania Biblii i lekcji Szkoły Sobotniej. Od pewnego czasu ORTV „Głos Nadziei" przygotowuje polską wersję telewizyjnych lekcji Szkoły Sobotniej nagrywanych przez telewizję
Hope Channel. Jest to bardzo interesująca forma studiowania Biblii, gdzie w dyskusji uczestniczy duża grupa osób pochodzących z różnych stron świata, dzielących się swoimi refleksjami i doświadczeniami związanymi z tematem.

Telewizyjne lekcje Szkoły Sobotniej Hope Channel ukazują się na stronie www.glosnadziei.pl kilka dni przed sobotą, podczas której w naszych zborach studiowana jest dana lekcja Szkoły Sobotniej.

Gorąco zachęcam do oglądania telewizyjnych lekcji Szkoły Sobotniej i serdecznie dziękuję za dary, które zostały złożone na cel ich realizacji.

 

pastor Remigiusz Krok
Dyrektor Sekretariatu Szkoły Sobotniej