Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności IX Misyjny Spływ Kajakowy Łaźna Struga/Ełk 2016

IX Misyjny Spływ Kajakowy Łaźna Struga/Ełk 2016

splyw250Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Misyjnym Spływie Kajakowym, który w tym roku odbędzie się na terenach Pojezierza Ełckiego rzeką, która w górnym odcinku zwana jest Łaźną Strugą, by następnie przyjąć nazwę Ełk. Szlak jest bardzo malowniczy a trasa, wijąca się bardzo często pośród terenów leśnych, rzadko uczęszczana.

Tegoroczny spływ jest już dziewiątym z kolei i, patrząc na doświadczenia lat ubiegłych, jesteśmy ufni, iż znów Bóg obdarzy nas wspaniałym czasem aktywnego wypoczynku połączonego z działaniami ewangelizacyjnymi. Jak zawsze bowiem, zgodnie z ideą spływu, będziemy dla mieszkańców mijanych miejscowości nieść dobre słowo oraz literaturę wywyższającą naszego Boga.

Spływ odbędzie się w dniach od 26 (niedziela) do 29 czerwca 2016 roku. Opłata uczestnika związana z wynajęciem i transportem kajaków oraz opłatą miejsc biwakowych wynosi 100 zł.

Swój udział zgłaszać można najpóźniej do 5 czerwca telefoniczne – pod numerem 668 484 418, bądź e-mailowo na adres – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Doświadczenia lat ubiegłych pokazują jednak, że im wcześniej, tym większe szanse wzięcia udziału w spływie, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Wszelkie ważne, dodatkowe informacje dotyczące samego spływu przekazywane będą wszystkim biorącym w nim udział w dalszej kolejności.

Jeśli bardzo pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę podczas misyjnego spływu kajakowego – nie zwlekaj, serdecznie zapraszamy.

Życząc Bożego prowadzenia i Jego bliskości

W imieniu organizatorów,

pastor Piotr Stachurski