Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności ZAPROSZENIE NA VII KONGRES ASI POLSKA

ZAPROSZENIE NA VII KONGRES ASI POLSKA

Baner-ASI-250Drodzy Przyjaciele, Siostry i Bracia,

szybkimi krokami zbliża się kolejny, już VII Kongres ASI Polska. Tym razem spotkamy się w Warszawie w dniach 8-10 grudnia. Mottem tegorocznego kongresu będą słowa „Nie bój się – jestem z tobą” z Księgi Izajasza 43,5. Kongres ASI jest miejscem, gdzie możemy poznawać Pana Boga i wywyższać Jego imię. Głównym prelegentem będzie brat Milan Moskala – znakomity mówca i misjonarz medyczny z Bangladeszu. W czasie trwania kongresu poznamy niecodzienne sposoby realizacji misji zleconej nam przez Boga, usłyszymy o realizacji projektów wspieranych przez ASI oraz o nowych przedsięwzięciach, które potrzebują naszego zaangażowania. Ponadto będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w wielu praktycznych warsztatach i wykładach tematycznych. Na kongresie gościć będzie również zespół wokalny Grace z Ukrainy, który swoimi pieśniami będzie wielbił Pana Boga, jak również będzie służył swoim talentem w czasie sobotniego koncertu ewangelizacyjnego.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mają gorące pragnienie rozkochać się w Panu Bogu, źródle miłości, na VII Kongres ASI Polska.

Rozpoczęcie programu w czwartek 8 grudnia, o godzinie 16:00.

Rejestracja możliwa jest od 13 listopada do 4 grudnia. Dla tych, którzy zarejestrują się w pierwszej kolejności, czekają specjalne zniżki!

 

  • od 13 do 27 listopada 2016 r. (opłaty wg cennika z 20% upustem) 
  • od 28 do 4 grudnia 2016 r. (opłaty wg cennika)

 

Można zarejestrować się na dwa sposoby:

 

  • elektronicznie — pobierając i wypełniając formularz rejestracyjny za strony asi.org.pl, a następnie wysyłając go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • telefonicznie — dzwoniąc pod numer 790-869-204.

 

Adres:

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY,

ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa (2,5 km od Łazienek Królewskich).

 

Z życzeniami Bożych błogosławieństw,

Przewodniczący ASI Polska

Paweł Skrzypczak