Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Życzenia dla zborów Diecezji Wschodniej na 2017 rok

Życzenia dla zborów Diecezji Wschodniej na 2017 rok

zyczenia250

Drogie Siostry, Drodzy Bracia.

Pragniemy wyrazić wdzięczność Panu Bogu za wszelkie błogosławieństwa odebrane w mijającym roku. Dziękujemy także za Waszą wiarę i poświęcenie, za Wasze modlitwy oraz za każde świadectwo wierności Chrystusowi.

W świecie narastających niepokojów tym bardziej potrzebujemy prawdziwego wyciszenia i spokoju od Chrystusa. Wśród pośpiechu i mnogości zajęć potrzebujemy codziennego odnowienia duszy, by móc objawiać światu Chrystusową miłość. Wśród zamieszania potrzebujemy Jego pewnego, osobistego kierownictwa oraz darów Duch Świętego, by wykonać dla bliźnich służbę o wiecznym znaczeniu.

Pan Bóg obiecuje, że będzie nas prowadził: „Oblicze moje pójdzie i zaznasz spokoju ode mnie” (Wj 33,14). Żadnego kroku życia nie musimy wykonywać bez Niego. „Jeżeli oblicze twoje nie pójdzie z nami, to nie każ nam stąd wyruszać” (Wj 33,15). Jego obecność w życiu jest tym najcenniejszym skarbem i dbajmy o nią z całych sił.

Na nadchodzący 2017 rok pragniemy przekazać Wam, drodzy, serdeczne życzenia Bożego pokoju i prowadzenia. Modlimy się, aby Dobry Bóg błogosławił Wam obficie w Waszym życiu, w rodzinach i zborach. Niechaj On pomaga nam wszystkim.

W imieniu Zarządu Diecezji Wschodniej

Wasz brat w Chrystusie

Piotr Stachurski