Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Chrzest w Lublinie

Chrzest w Lublinie

chrzest25013 Maja 2017 r. w czasie nabożeństwa okręgowego w Lublinie Pastor Tomasz Żelazko dokonał chrztu świętego siostry Krystyny Walus.

Był to dla niej szczególne wydarzenie w życiu ale również wzruszający moment dla grupy wyznawców z Biłgoraja oraz zboru w Zamościu, do którego została przyjęta. Nadmienić należy również i to, że od stycznia do czerwca odbywały się w Biłgoraju wykłady w oparciu o księgę Daniela prowadzone przez pastora T. Żelazko które również mamy nadzieję zaowocują w przyszłości podobnymi decyzjami.

Siostra Krystyna ponad 14 lat temu zetknęła się z literaturą Znaków Czasu i od tego czasu zgłębiała prawdy Pisma Św. kończąc prawie wszystkie dostępne kursy KSB. Umiłowanie Słowa stało się dla niej swoistym pokarmem niosącym radość. Słowo Boże bywało też nieraz jedyną pociechą w ciężkich bolesnych doświadczeniach życiowych, które przyszło jej znosić.

Chociaż długo nie mogła podjąć decyzji stojąc na rozdrożu to po jej podjęciu odczuła ulgę i doznała pokoju wewnętrznego. Tego pokoju Bożego w sercu oraz dalszego wzrostu w chodzeniu z Panem a także radości z bycia we wspólnocie oczekujący powrotu Zbawiciela życzymy Ci Droga Siostro Chrystusie.

Grzegorz Martyniuk

 

CIMG2100

CIMG2101

CIMG2103