Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Przekuj stres na sukces!

Przekuj stres na sukces!

 

Siedlce_01_250Pod takim tytułem ukazał się w Gazecie Siedleckiej (wyd. nr 32 z 29 września 2010) artykuł promujący program pastora Romana Chalupki oraz monodram Anny Samusionek pt. „Narkomanka”. Jest to kolejna wspólna inicjatywa na rzecz społeczeństwa zrealizowana przy współpracy z Siedleckim Oddziałem Towarzystwa „Powrót z U”. Poniżej fragmenty artykułu Emilii Domareckiej.

„…Siedlecki Oddział Mazowieckiego Towarzystwa «Powrót z U» w ramach Akademii Promocji Zdrowia zaprosił na wykład Romana Chalupkę, który opowie, jak na nasze życie wpływa stres. Czy jest się czego bać? Czy możemy przezwyciężyć stres i przekuć go w motywację do działania i sukces? Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? (..) Wykład (..) już 30 września. (..) Tydzień później, 7 października siedlecką młodzież czeka spotkanie ze sztuką. Z ciekawym przedsięwzięciem przyjeżdża do Siedlec aktorka Anna Samusionek. (..) Nastolatki obejrzą jej solowy występ w monodramie pt. «Narkomanka»…”

Życzymy organizatorom Bożych błogosławieństw i sukcesów w promowaniu zdrowych postaw społecznych i życiowych. Dodatkowe informacje znajdziesz na: http://www.gazetasiedlecka.pl/zapowiedzi/488-akademia-promocji-zdrowia oraz http://www.powrotzu.com/news20.html.

Siedlce_02