Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Expo Zdrowie w Warszawie

Expo Zdrowie w Warszawie

Expo_Zdrowie_w_Warszawie_25.09.2010_20025 września w Warszawie miała miejsce kolejna wystawa Expo Zdrowie. Jak zwykle na uczestników czekali wolontariusze pomagający w przeprowadzeniu licznych badań. Tym razem impreza była częścią Festiwalu Powiślenia, promującego warszawskie Powiśle. 

Pomiar wagi, tkanki tłuszczowej, obwodu talii i bioder, test stylu życia, obliczenie wieku biologicznego to tylko niektóre z propozycji, które czekały na uczestników Expo... Wolontariusze byli do dyspozycji zainteresowanych w Parku Beyera w godzinach 14.30-18.00.

Na dziewięciu stanowiskach (łącznie z rejestracją) pomagano w zdiagnozowaniu stanu zdrowia i promowano osiem podstawowych zasad zdrowego stylu życia. Na stoisku ,,powietrze” można było wykonać np. ćwiczenia oddechowe. Z kolei na stoisku ,,woda” na uczestników czekał ten drogocenny napój.

Po zakończeniu wystawy, o 18.15 w siedzibie Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Warszawie odbył się wykład pt. Jak ustrzec się przed rakiem wygłoszony przez Marcina Anielskiego z Klubu Zdrowia w Warszawie i jednocześnie kierownika lokalnej filii ChSCh.

– Wszyscy przybyli na program Expo zostali zaproszeni na prelekcję oraz zachęceni do regularnego udziału w spotkaniach klubu - mówi Marcin Anielski. – W naszym klubie można nie tylko dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat zdrowia oraz sprawdzać na bieżąco, w jakiej się jest formie, ale i zawrzeć nowe znajomości.

Expo Zdrowie, współorganizowane przez ChSCh, szybko zyskuje popularność jako atrakcyjna, i jednocześnie bardzo pożyteczna, impreza plenerowa. Wystawa na Powiślu to niepierwsza taka ekspozycja w Mazowieckiem. Wcześniej miały miejsce wystawy w Mszczonowie, Ostrowi Mazowieckiej, Powsinie i Ostrołęce.

Czytaj więcej o projekcie Expo Zdrowie oraz o poprzednich wystawach: http://www.expozdrowie.chsch.org.pl/

Złóż swój dar na rzecz ChSCh. Pomóż prowadzić tę i inne inicjatywy prozdrowotne oraz nieść pomoc potrzebującym: http://www.warszawa.chsch.org.pl/pomoz/

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh (aw)