Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Kościół pełen dzieci

Kościół pełen dzieci

3617_300D_DIGITAL_18_54.sized.jpgW niedzielne popołudnie 20 stycznia 2008 r. Dom Modlitwy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Puławach wypełniły radosne śmiechy, pieśni i zabawy dzieci. Miejscowy Zbór zaprosił w swoje progi dzieci z niezamożnych rodzin na specjalne noworoczne spotkanie.

 

Spotkanie poprowadziła grupa młodzieży z kościoła adwentystów w Lublinie, która przygotowała interesujące zabawy, gry i piękne pieśni. Animatorem zabawy był brat Andrzej Jóźwik.

Wszystkie zaproszone dzieci otrzymały noworoczne paczki przekazane przez przyjaciół z puławskiego Zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów.

W spotkaniu, którego inicjatorką była siostra Anna Socha wziął udział baptystyczny pastor - Paweł Krzywicki, a puławski Zbór zadbał o miłą atmosferę spotkania goszcząc wszystkich wspaniałym ciastem i napojami.

Gratulujemy zborowi pięknej inicjatywy, a braciom z Kościoła Chrześcijan Baptystów serdecznie dziękujemy za przekazane paczki. Było to prawdziwe i godne naśladowania „ekumeniczne” nabożeństwo!!!


pastor Mariusz Maikowski