Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

  1. Zaloguj się
  2. Mapa serwisu
  3. Szukaj...

Galeria

Jesteś tutaj: Aktualności Droga Siostro, Drogi Bracie, Drogi Przyjacielu!

Droga Siostro, Drogi Bracie, Drogi Przyjacielu!

DVD_Dzien_GN_2011_200Mamy wieki przywilej i zaszczyt spotkać się z Tobą z okazji kolejnego dorocznego Dnia Głosu Nadziei. Nikt nie spodziewał się, że nasze ubiegłoroczne święto przypadnie na szczególnie dramatyczny dzień dla całego państwa. Datę 10 kwietnia 2010 roku i to, co się wówczas wydarzyło pod Smoleńskiem, zapamiętają pokolenia. Wielu ludziom w tych smutnych chwilach, a także długo potem trudno było odnaleźć poczucie bezpieczeństwa i nadziei.

Również późniejsze dwie powodzie, które dotkliwe nawiedziły Polskę, oraz liczne niepokoje o podłożu społeczno-ekonomicznym, także poza granicami naszego kraju, nasuwały wielu ludziom pytania o sens życia i obecność Boga. To właśnie Głos Nadziei w tych trudnych dniach stał na posterunku, wzmacniając wiarę i niosąc chrześcijańską otuchę. To Głos Nadziei przez cały miniony rok docierał do słuchaczy, widzów i czytelników z poselstwem pokoju i nadziei. Nasze audycje na antenach Polskiego Radia i na falach Światowego Radia Adwentystycznego, programy w internetowej telewizji Głos Nadziei TV, a także wiadomości i nagrania publikowane w serwisie głosnadziei.pl dawały świadectwo prawdzie i kierowały odbiorców ku Najwyższemu.

Nasza szczególna służba funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, jednak nigdy dotąd nie była ona tak wszechstronna, a jej przekaz tak dostępny jak dziś. Nowe technologie i współczesne środki przekazu informacji to nie tylko zdobycze cywilizacyjne na użytek polityki, biznesu czy rozrywki, ale także wspaniałe narzędzie misji ewangelizacyjnej. Jak potężna jest siła mediów, w tym Internetu, mogliśmy się przekonać na początku tego roku, kiedy nad Afryką Północną przeszła arabska wiosna ludów, w dużej mierze
inspirowana właśnie przez portale społecznościowe i telewizje satelitarne. Wierzymy, że nowoczesne kanały przekazu informacji potrafią nie tylko obalać rządy lokalnych dyktatorów, lecz również kruszyć najbardziej zatwardziałe serca, przywracając im wiarę w Boga, nadzieję na lepsze jutro oraz miłość Chrystusową.

Jeśli zatem uznasz, że możesz i chcesz dopomóc nam w tym medialnym posłannictwie, złóż szczególny dar na rozwój Głosu Nadziei. Wiele projektów czeka na Twój współudział!

Nasze programy są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę! Wesprzyj nas i obserwuj efekty naszego wspólnego dzieła. Głos Nadziei bowiem może być także Twoim głosem w służbie dla Pana!

W prezencie – jako wyraz wdzięczności za Twoje modlitwy, słowa wsparcia i przekazane nam fundusze – ofiarujemy Ci nieodpłatnie płytę DVD z siedmioma filmami, dołączoną do marcowego numeru miesięcznika Głos Adwentu (dostępny w adwentystycznych zborach na terenie całej Polski).

Dary na Głos Nadziei możesz przekazać poprzez szczególne kolekty w zborach, lokalne diecezje, przekaz pocztowy lub przelew bankowy (nr naszego konta: 95 1050 1025 1000 0022 4449 3504).

Z wyrazami wdzięczności i życzeniami pokoju Bożego,

Dyrektor i Zespół Redakcyjny Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego Głos Nadziei

Wiecej szczegółów i film zobacz na stronie  www.glosnadziei.pl

Również późniejsze dwie powodzie, które dotkliwe nawiedziły Polskę, oraz liczne

niepokoje o podłożu społeczno-ekonomicznym, także poza granicami naszego kraju,

nasuwały wielu ludziom pytania o sens życia i obecność Boga.

To właśnie Głos Nadziei w tych trudnych dniach stał na posterunku, wzmacniając

wiarę i niosąc chrześcijańską otuchę. To Głos Nadziei przez cały miniony rok docierał

do słuchaczy, widzów i czytelników z poselstwem pokoju i nadziei. Nasze audycje na

antenach Polskiego Radia i na falach Światowego Radia Adwentystycznego, programy

w internetowej telewizji Głos Nadziei TV, a także wiadomości i nagrania publikowane

w serwisie głosnadziei.pl dawały świadectwo prawdzie i kierowały odbiorców ku

Najwyższemu.