Już po raz piąty serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Obóz Rodzinny ZHA! W tym roku będziemy wspólnie szukać dowodów istnienia Boga. Wielokrotnie razem z bohaterami biblijnymi wejdziemy do wody, by przeżyć z nimi burzę na morzu, potop czy połknięcie przez wielką rybę.

Termin:
23 – 30 czerwca 2024 r.

Miejsce:
Ośrodek Wypoczynkowy Jerzy Jasicki Nowa Kaletka 90.

Koszt uczestnika:
570 zł

Rejestracja:
zaczynamy 10 maja i kończymy 5 czerwca 2024 r.

Uwaga! Rejestracja składa się z 3 etapów:
1. Rejestracja online https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaPTmQXky93mrIUZr1WxDejhxiNH1vDPQApbNwr25VleTGBQ/viewform
2. Terminowa wpłata kwoty 570 zł za każdego uczestnika do dnia 5 czerwca 2024 r.
3. Wypełnienie dokumentów w formie papierowej, które uczestnik musi przywieźć ze sobą na obóz.

Dokumenty zostaną wysłane w postaci elektronicznej na podany w formularzu adres kontaktowy.

Dane do przelewu:
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP
nr konta: 84 1750 0012 0000 0000 3024 9496

Tytuł przelewu:
Obóz Rodzinny – Imię i nazwisko uczestnika/uczestników

Koncepcja Obozu:
Stawiamy na budowanie relacji w rodzinie i integrację z innymi rodzinami, wspólne poznawanie Boga poprzez przyrodę, a także na wspólną zabawę, aktywności i codzienne nabożeństwa. Dlatego bardzo ważne jest, żeby przyjechały całe rodziny!  Zajęcia poranne będą odbywały się pod okiem instruktorów z podziałem na grupy wiekowe, po południu będziemy mieć wspólne aktywności i czas w rodzinach. W programie przewidujemy m. in. sprawności dla zuchów i harcerzy, leśne gry terenowe, wspólne gotowanie, zajęcia na plaży, misję, sport, eksperymenty oraz wieczory spędzone przy ognisku. Będzie również możliwość złożenia przyrzeczenia harcerskiego i zuchowego.

Zakwaterowanie:
We własnych namiotach na terenie obozowiska. Nie ma możliwości zakwaterowania w budynku, domkach czy spania w przyczepie campingowej.

Wyżywienie:
Trzy posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka.

Zajęcia:
W godzinach porannych przewidujemy zajęcia w blokach dla grup wiekowych: zuchy młodsze (3-5) lat, zuchy starsze (6-9 lat), harcerze (10+ lat) oraz rodzice. Dzieci młodsze niż 3 lata mogą uczestniczyć w zajęciach wspólnie z rodzicem.

Kontakt:
Paulina Rawińska

E-mail:
adventurer@zha.org.pl

Telefon:
792 240 903

Czekamy na Was!
Do zobaczenia wkrótce
Organizatorzy