Szanowni Małżonkowie,

Z radością pragniemy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowy weekend dla małżeństw pod hasłem „Obdarowani sobą„, który odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2024 roku w Dworze Polskim Osieczek (Osieczek 11a, 05-652 Osieczek, k. Grójca, woj. mazowieckie). Ten wyjątkowy czas jest dedykowany dla Waszej wzajemnej bliskości i intymności.

W programie weekendu znajdą się warsztaty i wykłady dotyczące różnych aspektów życia małżeńskiego, które pomogą Wam w budowaniu jeszcze głębszej więzi i porozumienia. Pragniemy zapewnić Was, że każdy element tego wydarzenia został starannie zaplanowany przez różnych prelegentów, abyście mogli czerpać z niego jak najwięcej i natychmiast przekładać zdobytą wiedzę na praktykę. Dodatkowo, czeka na Was uroczysta kolacja, podczas której będziecie mogli dzielić się swoimi refleksjami i planami na przyszłość. Nie zabraknie również czasu na relaks i odpoczynek w pięknym otoczeniu Dworu Polskiego Osieczek.

Koszt organizacji programu i wyżywienia pokrywa diecezja, po stronie uczestników jest opłata za noclegi, która wynosi 490 zł od pary. Jest to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas ze swoim partnerem w atmosferze wsparcia i zrozumienia, dlatego serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Zgłoszenia prosimy kierować pod numer: 888 543 909 (Karolina) lub mailem: karolina.krzesinska@adwent.pl, do dnia: 31.03.2024 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją!

Życząc Bożych błogosławieństw, Karolina i Mateusz Krzesińscy
Sekretariat Rodziny Diecezja Wschodnia