„MÓDL SIĘ Z MOCĄ” W ŁODZI

W dniach 12-26 października w sali konferencyjnej Zatoce Sportu-  akademickim centrum sportowo- dydaktycznym Politechniki Łódzkiej odbyła się seria spotkań biblijnym „Módl się z mocą- tajemnice skutecznej modlitwy”, prowadzona przez australijskiego misjonarza Samuela Bragę. Przez 12 wieczorów Samuel Braga odkrywał przed słuchaczami tajemnice duchowego życia, przede wszystkim moc modlitwy w budowaniu więzi z Bogiem oraz znaczenia modlitwy w codziennym życiu. Uczestnicy wykładów mogli także każdego dnia usłyszeć ciekawe informacje dotyczące zdrowego stylu życia, prezentowane przez różnych prelegentów. Zygmunt Ostrowski tłumaczył wykłady, ale także dbał o oprawę muzyczną.

               Wykłady Samuela Bragi cieszyły się dużą popularnością, ale także żywą reakcją słuchaczy. Na apel o przyjęcie chrztu odpowiedziało pięć osób.

               Ostatnie dwa spotkania odbyły się w siedzibie zboru Łódź- Widzew. Obecnie spotkania biblijne z osobami zainteresowanymi poznawaniem Pisma Świętego prowadzi pastor Zbigniew Makarewicz, duszpasterz łódzkich zborów adwentystycznych.

               Wszystkich wykładów Samuela Bragi można wysłuchać na stronie: https://odkryjboga.pl/nagrania-modl-sie-z-moca/.