PASTORZY I MISJONARZE

IMIĘ I NAZWISKO STATUS TEREN SŁUŻBY TELEFON EMAIL
Abramiuk Wasyl ewangelista regularny  Warszawa, zbór Międzynarodowy 787 500 061 vasyl.abramiuk@adwent.pl
Czajka Czesław duchowny starszy, senior okręgu łódzkiego Piotrków Trybunalski, Bełchatów 512 993 350 czeslaw.czajka@adwent.pl
Didyk Wojciech ewangelista regularny  Ostrołęka 696 140 602 wojciech.didyk@adwent.pl
Gławęda Jan ewangelista regularny  Kutno 504 566 223 jan.glaweda@adwent.pl
Jankowski Juliusz ewangelista regularny  Szczytno, Ostróda 796 531 777 juliusz.jankowski@adwent.pl
Karuada Mirosław duchowny starszy, przewodniczący Diecezji   603 753 608 miroslaw.karauda@adwent.pl
Korczyc Grzegorz duchowny starszy    695 143 345 grzegorz.korczyc@adwent.pl
Krok Remigiusz duchowny starszy, sekretarz Diecezji senior okręgu lubelskiego Lublin 509 112 452 remigiusz.krok@adwent.pl
Krzyżanowski Mikołaj duchowny starszy  Warszawa, zbór Międzynarodowy, Warszawa- Ursynów 888 878 889 mikolaj.krzyzanowski@adwent.pl
Kupczak Jan ewangelista regularny  Biłgoraj  507 718 404 jan.kupczak@adwent.pl
Maikowski Mariusz duchowny starszy, senior okręgu mazowieckiego Warszawa- Centrum 509 393 931 mariusz.maikowski@adwent.pl
Pasikowski Konrad duchowny młodszy  Suwałki 570 352 122 andres.torres@adwent.pl
Ples Zdzisław duchowny młodszy  Łódź- Widzew, Łódź- Górna 669 450 105 konrad.pasikowski@adwent.pl
Romanowski Krzysztof duchowny starszy  Warszawa- Żoliborz, Zambrów, Siedlce 696 787 180 zdzislaw.ples@adwent.pl
Ryski Tomasz duchowny starszy  Radom, Starachowice, Ostrowiec świętokrzyski 501 935 643 krzysztof.romanowski@adwent.pl
Semeniuk Taras ewangelista regularny  Starachowice, Skarżysko Kamienna 693 331 431 tomasz.ryski@adwent.pl
Sobkowiak Mariusz duchowny młodszy  Puławy  730 107 463 taras.semeniuk@adwent.pl
Stachurski Piotr duchowny starszy, senior okręgu podlaskiego Bialystok, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Krasna Wieś 791 001 230 mariusz.sobkowiak@adwent.pl
Stelmach Wojciech duchowny starszy Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Iława 668 484 418 piotr.stachurski@adwent.pl
Tarasiuk Mieczysław duchowny starszy Kutno, Zduńska Wola, Szarów, Zgierz 502 965 570 wojciech.stelmach@adwent.pl 
Torres Andres duchowny starszy, senior okręfu warmińsko- mazurskiego Giżycko  501 757 207 mieczyslaw.tarasiuk@adwent.pl
Trojanowski Jarosław duchowny młodszy  Płock, Ciechanów 570 690 420 jaroslaw.trojanowski@adwent.pl
Zaborowski Mariusz duchowny starszy  Podkowa Leśna, Mszczonów, Sochaczew 604 414 144 mariusz.zaborowski@adwent.pl
Żelazko Tomasz duchowny starszy  Chełm, Zamość, Chojeniec, Włodawa 784 114 175 tomasz.zelazko@adwent.pl