Imię i nazwiskoStatusTeren służbyTelefonEmail
Vasyl Abramiuk• ewangelista regularny• Warszawa – zbór międzynarodowy787 500 061vasyl.abramiuk@adwent.pl
Andrzej Bolesta• ewangelista regularny• okręg lubelski668 194 477andrzej.bolesta@adwent.pl
Wasyl Bostan• duchowny starszy• senior okręgu lubelskiego721 297 709wasyl.bostan@adwent.pl
Czesław Czajka• duchowny starszy
• senior okręgu łódzkiego
• Piotrków Trybunalski
• Bełchatów
512 993 350czeslaw.czajka@adwent.pl
Wojciech Didyk• ewangelista regularny• Ostrołęka696 140 602wojciech.didyk@adwent.pl
Jan Gławęda• ewangelista wolontariusz misyjny• Kutno504 566 223jan.glaweda@adwent.pl
Adam Grześkowiak• duchowny• Siedlce661 348 416adam.grzeskowiak@adwent.pl
Juliusz Jankowski• ewangelista regularny• Szczytno
• Ostróda
796 531 777juliusz.jankowski@adwent.pl
Mirosław Karauda• duchowny starszy
• przewodniczący diecezji
603 753 608miroslaw.karauda@adwent.pl
Grzegorz Korczyc• duchowny starszy• Zgierz
• Kutno
695 143 345grzegorz.korczyc@adwent.pl
Remigiusz Krok• duchowny starszy
• sekretarz diecezji
509 112 452remigiusz.krok@adwent.pl
Andrzej Koszlaty• duchowny młodszy• Hajnówka515 787 515andrzej.koszlaty@adwent.pl
Mikołaj Krzyżanowski• duchowny starszy• Warszawa zbór międzynarodowy
• Warszawa Ursynów
888 878 889mikolaj.krzyzanowski@adwent.pl
Jan Kupczak• ewangelista regularny• Biłgoraj507 718 404jan.kupczak@adwent.pl
Mariusz Maikowski• duchowny starszy
• senior okręgu mazowieckiego
• Warszawa Centrum
• Piaseczno
509 393 931mariusz.maikowski@adwent.pl
Andres Torres Mendez• duchowny młodszy• Suwałki570 352 122andres.torres@adwent.pl
Konrad Pasikowski• duchowny młodszy• Łódź Widzew
• Łódź Górna
669 450 105konrad.pasikowski@adwent.pl
Zdzisław Ples• duchowny starszy• Warszawa Żoliborz
• Zambrów
• Wyszków
696 787 180zdzislaw.ples@adwent.pl
Krzysztof Romanowski• duchowny starszy• Radom
• Starachowice
• Ostrowiec świętokrzyski
Tomasz Ryski• ewangelista regularny• Starachowice
• Skarżysko Kamienna
693 331 431tomasz.ryski@adwent.pl
Taras Semeniuk• duchowny młodszy• Puławy730 107 463taras.semeniuk@adwent.pl
Mariusz Sobkowiak• duchowny starszy
• senior okręgu podlaskiego
• Bialystok
• Hajnówka
• Bielsk Podlaski
• Krasna Wieś
791 001 230mariusz.sobkowiak@adwent.pl
Piotr Stachurski• duchowny starszy• Olsztyn
• Lidzbark Warmiński
• Iława
668 484 418piotr.stachurski@adwent.pl
Mieczysław Tarasiuk• duchowny starszy
• senior okręgu warmińsko-mazurskiego
• Giżycko501 757 207mieczyslaw.tarasiuk@adwent.pl
Jarosław Trojanowski• duchowny młodszy• Płock
• Ciechanów
570 690 420jaroslaw.trojanowski@adwent.pl
Mariusz Zaborowski• duchowny starszy• Podkowa Leśna
• Mszczonów
• Sochaczew
604 414 144mariusz.zaborowski@adwent.pl
Tomasz Żelazko• duchowny starszy• Chełm
• Zamość
• Chojeniec
• Włodawa
784 114 175tomasz.zelazko@adwent.pl