PASTORZY I MISJONARZE

    • 20.10.2018
      Zjazd okręgowy Okręgu Warmińsko-Mazurskiego
    • 22-25.10.2018
      Audyt Diecezji Wschodniej
    • 27.10.2018
      Zjazd Okręgowy Okręgu Podlaskiego
IMIĘ I NAZWISKO TELEFON EMAIL
Bilicz Damian 720 828 028 damian.bilicz@adwent.pl
Bylina Piotr 793 316 584 piotrbylina@gmail.com
Czajka Czesław 512 993 350 cz.czajka@wp.pl
Didyk Wojciech 696 140 602 didyk7@wp.pl
Gołaszewski Piotr 604 135 721 pgolaszewski@interia.pl
Grześkowiak Adam 661 348 416 adam@nadzieja.pl
Korczyc Grzegorz 695 143 345 korczag@gmail.com
Krok Remigiusz 509 112 452 rkrok@wp.pl
Krzyżanowski Mikołaj 888 878 889 mikolaj.krzyzanowski@adwent.pl
Kupczak Jan 507 404 718 jan_kupczak@op.pl
Maikowski Mariusz 509 393 931 maikowski.mariusz63@gmail.com
Makarewicz Zbigniew 661 480 948 pastor.lodz@gmail.com
Pasikowski Konrad 669 450 105 konrad.pasikowski@wp.pl
Romanowski Krzysztof 501 935 643 pastor.ads@op.pl
Ryski Tomasz 693 331 431 tomekryski@gmail.com
Semeniuk Taras 730 107 463 semeniuk92@gmail.com
Stachurski Piotr 668 484 418 piotr.stachurski@adwent.pl
Stelmach Wojciech 502 965 570 stelmachwojciech@poczta.onet.pl
Tarasiuk Mieczysław 501 757 207 mieczyslawtarasiuk@op.pl
Torres Andres 570 352 122 torresmendezandres@gmail.com
Trojanowski Jarosław 570 690 420 jarektroj@wp.pl
Zaborowski Mariusz 604 414 144 mariusz.zaborowski@adwent.pl
Żelazko Tomasz 784 114 175 tomasz.zelazko@adwent.pl