PASTORZY I MISJONARZE

IMIĘ I NAZWISKO STATUS TEREN SŁUŻBY TELEFON EMAIL
Vasyl Abramiuk  ewangelista regularny  Warszawa, zbór Międzynarodowy 787 500 061 vasyl.abramiuk@adwent.pl
Czesław Czajka duchowny starszy, senior okręgu łódzkiego Piotrków Trybunalski, Bełchatów 512 993 350 czeslaw.czajka@adwent.pl
Wojciech Didyk ewangelista regularny  Ostrołęka 696-140-602 wojciech.didyk@adwent.pl
Jan Gławęda  ewangelista regularny  Kutno 504 566 223 jan.glaweda@adwent.pl
Juliusz Jankowski  ewangelista regularny  Szczytno, Ostróda 796 531 777 juliusz.jankowski@adwent.pl
Mirosław Karauda  duchowny starszy, przewodniczący Diecezji   603 753 608 miroslaw.karauda@adwent.pl
Grzegorz Korczyc duchowny starszy    695 143 345 grzegorz.korczyc@adwent.pl
Remigiusz Krok duchowny starszy, sekretarz Diecezji senior okręgu lubelskiego Lublin 509 112 452 remigiusz.krok@adwent.pl
Mikołaj Krzyżanowski duchowny starszy  Warszawa, zbór Międzynarodowy, Warszawa- Ursynów 888 878 889 mikolaj.krzyzanowski@adwent.pl
Jan Kupczak ewangelista regularny  Biłgoraj  507 718 404 jan.kupczak@adwent.pl
Mariusz Maikowski duchowny starszy, senior okręgu mazowieckiego Warszawa- Centrum 509 393 931 mariusz.maikowski@adwent.pl
Andres Torres Mendez duchowny młodszy  Suwałki 570 352 122 andres.torres@adwent.pl
Konrad Pasikowski duchowny młodszy  Łódź- Widzew, Łódź- Górna 669 450 105 konrad.pasikowski@adwent.pl
Zdzisław Ples  duchowny starszy  Warszawa- Żoliborz, Zambrów, Siedlce 696 787 180 zdzislaw.ples@adwent.pl
Krzysztof Romanowski duchowny starszy  Radom, Starachowice, Ostrowiec świętokrzyski 501 935 643 krzysztof.romanowski@adwent.pl
Tomasz Ryski ewangelista regularny  Starachowice, Skarżysko Kamienna 693 331 431 tomasz.ryski@adwent.pl
Taras Semeniuk  duchowny młodszy  Puławy  730 107 463 taras.semeniuk@adwent.pl
Mariusz Sobkowiak duchowny starszy, senior okręgu podlaskiego Bialystok, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Krasna Wieś 791 001 230 mariusz.sobkowiak@adwent.pl
Piotr Stachurski duchowny starszy Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Iława 668 484 418 piotr.stachurski@adwent.pl
Wojciech Stelmach duchowny starszy Kutno, Zduńska Wola, Szarów, Zgierz 502 965 570 wojciech.stelmach@adwent.pl 
Mieczysław Tarasiuk duchowny starszy, senior okręfu warmińsko- mazurskiego Giżycko  501 757 207 mieczyslaw.tarasiuk@adwent.pl
Jarosław Trojanowski  duchowny młodszy  Płock, Ciechanów 570 690 420 jaroslaw.trojanowski@adwent.pl
Mariusz Zaborowski duchowny starszy  Podkowa Leśna, Mszczonów, Sochaczew 604 414 144 mariusz.zaborowski@adwent.pl
Tomasz Żelazko duchowny starszy  Chełm, Zamość, Chojeniec, Włodawa 784 114 175 tomasz.zelazko@adwent.pl